Maďarsko - lázně Harkány pro gurmányLázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Jarní a podzimní zájezdy pro milovníky tradiční maďarské kuchyně. K večeři můžete vybírat z tradičních maďarských jídel (vepřový a drůbeží perkelt, pečená kachna, vepřové koleno, maso na leču, Bakonyi, aj.).

Lázeňský areál: mimo sezónu je návštěvníkům k dispozici léčebná část se saunovým světem - venkovní, polokrytý a vnitřní bazén (36-38°C), 2 whirlpooly, 2 jacuzzi (32-33°C), finské sauny, infrasauna, parní kabina, tepidárium, bazén s gejzírem, jacuzzi a Kneippův chodník a v roce 2021 nově otevřená zážitková část Harka, která zahrnuje venkovní bazén rozdělený na dvě části - relaxační a plaveckou (30-36°C) a 2 vnitřní zážitkové bazény s atrakcemi a skluzavkami (30-32°C).

Ubytování: hotel ***

Ubytování je zajištěno v hotelu Forrás.
Popis a poloha: hotel Forrás se nachází cca 250 m od lázeňského areálu a cca 250 m od centra města.
Ubytování - typy pokojů: dvoulůžkové pokoje s balkonem (1. patro), dvoulůžkové pokoje bez balkonu (2. patro), dvoulůžkový pokoj s balkonem Superior (1. patro, obývací místnost a samostatná ložnice), 1x bezbariérový pokoj (přízemí). Pokoje mají možnost 1 přistýlky, všechny mají vlastní sociální zařízení, TV, chladničku, župan, WIFI.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace s terasou, zahrada s posezením, uzavřené parkoviště, wellness procedury - klasická masáž, masáž hlavy nebo chodidel, aj. (za poplatek).

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy (dále Kolína, Jihlavy, Brna) v pozdních večerních hodinách, noční přejezd.
2. den: Příjezd do lázní Harkány v ranních hodinách. Hned po příjezdu občerstvení a ubytování, prohlídka města a lázní, pobyt v lázních.
3. den: PÉCS - starobylé univerzitní město s mnoha památkami. Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY , po večeři zábava při živé muzice.
4. den: Celodenní pobyt v lázních HARKÁNY .
5. den: Dopoledne výlet do MÁRIAGYÜD - poutní kostel s křížovou cestou na horu Tenkés, VILLÁNY - vinařská obec s mnoha vinný mi sklepy a muzeem vína, možnost nákupu vína ve vinném sklípku, odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY .
6. den: Celodenní pobyt v lázních HARKÁNY, odjezd do ČR ve večerních hodinách, noční přejezd.
7. den: Příjezd v časných hodinách.

09.10. - 15.10.23 pondělí - neděle
polopenze autokarem
6 990 Kč
cena za 7 dní (4 noci)
23.10. - 29.10.23 pondělí - neděle
polopenze autokarem
6 990 Kč
cena za 7 dní (4 noci)

Slevy

 • Dospělý na přistýlce (sleva: -400 Kč)

Cena zahrnuje

 • 4x ubytování
 • 4x snídani
 • 4x večeři
 • doprava autobusem vč. výletů dle programu
 • pobytová taxa
 • průvodce
 • balíček služeb (občerstvení hned po příjezdu, nápoj k večeři - 2 dl vína nebo 3 dl piva nebo 2 dl nealko, kávu zdarma po celý den, vypůjčení županu, večerní program s živou hudbou).

Cena nezahrnuje

 • vstupné do lázní
 • Lázeňský areál: mimo sezónu je návštěvníkům k dispozici léčebná část se saunovým světem - venkovní, polokrytý a vnitřní bazén (36-38°C), 2 whirlpooly, 2 jacuzzi (32-33°C), finské sauny, infrasauna, parní kabina, tepidárium, bazén s gejzírem, jacuzzi a Kneippův chodník a v roce 2021 nově otevřená zážitková část Harka, která zahrnuje venkovní bazén rozdělený na dvě části - relaxační a plaveckou (30-36°C) a 2 vnitřní zážitkové bazény s atrakcemi a skluzavkami (30-32°C).

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 280 Kč)
 • 1/1 pokoj (povinný pro samostatně cestující osoby, na ověření v CK) (příplatek: 1000 Kč)
 • pokoj s balkonem - příplatek je účtován na osobu (příplatek: 200 Kč)