Irsko - Galway, NP Connemara, Aranské ostrovy a výstup na Croagh PatrickPo úspěšném zájezdu do Dublinu s výlety rozšiřujeme naši nabídku o poznání irského západu. Centrem našich výletů bude atraktivní oblast v okolí města Galway. Je to živé a veselé město, do kterého lidé přicházejí za hudbou, kterou můžete slyšet z rázovitých hospůdek. Navštívíme NP Connemara, divokou krajinu s větrem ošlehanými skalami, bažinami a pustými pláněmi. Pěšky půjdeme krajinou a srdcem Connemary v nádherných Twelve Bens. U Westportu vystoupáme na svatou horu Irska Croagh Patrick. Doplujeme na Aranské ostrovy s neopakovatelnou atmosférou a projdeme po cestách, terasách a vápencových deskách, které je tvoří, z vyhlídkové plošiny uvidíme útesy Cliffs of Moher patřící k největším krajinným skvostům země. Předposlední den se vrátíme na východ do Dublinu a prohlédneme a užijeme si centrum města.

Stravování: snídaně

5x snídaně s možností dokoupení večeří.

Ubytování: hotel

5x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích, 1x v tranzitním hotelu.

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy, transfer na ubytování v oblasti kolem města GALWAY, které se nachází na západním pobřeží na okraji jedné z původních gaelských jazykových oblastí, ve městě tak slyšíme ozvuky původního jazyka. Seznámení skupiny.
2. den:
3. den:
4. den:
5. den:
6. den: snídaně, přejezd do DUBLINU. Prohlídka centra města, Grafton Street, O‘Connell Street, Trinity College, Halfpenny Bridge, ve čtvrti Temple Bar opět uslyšíme irskou muziku. Posezení v typické dublinské hospůdce. Ubytování.
7. den: snídaně, transfer na letiště, let z Dublinu do Prahy.

květen 2021

27.05. - 02.06.21 čtvrtek - středa
snídaně letecky (Praha)
31 790 Kč
cena za 7 dní (6 nocí)

srpen 2021

27.08. - 02.09.21 pátek - čtvrtek
snídaně letecky (Praha)
31 790 Kč
cena za 7 dní (6 nocí)

Cena zahrnuje

  • zpáteční letenka Praha-Dublin vč. let. tax a poplatků max. 6 900 Kč, transfer z/na letiště, zpáteční doprava z Dublinu do Galway, doprava na celodenní výlety pronajatým mikrobusem, zpáteční trajekt na Aranské ostrovy, 5x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích, 1x v tranzitním hotelu, 5x snídaně, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 4 500 Kč, 4x večeře (2-3 chody) 1 700 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 280 Kč